Střední Evropa 2. pol. 20. století - Konferenční stolek

Nejdelší strana: 90 cm

Mosaz a mramorový podstavec, výška: 46 cm, průměr: 90 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Střední Evropa 2. pol. 20. století
112108. Konferenční stolek
Dražba ukončena:25.02.2024 20:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč