MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Obecný kov a látka, Výška: 92 cm.
Pozn.: Poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Střední Evropa 2. pol. 20. století
105753. Křeslo Motýlek
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
3 600 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 600 Kč
limit (19.11.2023 20:09:15)
2284
3 500 Kč
limit (19.11.2023 20:08:29)
10318
3 400 Kč
2284
3 300 Kč
limit (19.11.2023 20:08:15)
10318
3 200 Kč
2284
3 100 Kč
limit (19.11.2023 20:07:54)
10318
3 000 Kč
limit (19.11.2023 20:07:53)
2284
2 800 Kč
limit (19.11.2023 20:07:09)
10318
2 700 Kč
limit (19.11.2023 20:07:08)
2284
2 600 Kč
limit (19.11.2023 20:06:45)
2284
2 500 Kč
limit (19.11.2023 20:05:48)
10318
2 500 Kč
limit (19.11.2023 20:05:49)
2284
2 300 Kč
limit (19.11.2023 20:05:28)
10318
2 200 Kč
2284
2 100 Kč
limit (19.11.2023 20:04:33)
10318
2 000 Kč
2284
1 900 Kč
limit (19.11.2023 20:03:14)
10318
1 900 Kč
2284
1 800 Kč
limit (19.11.2023 20:02:08)
10318
1 700 Kč
2284
1 600 Kč
limit (19.11.2023 20:00:54)
10318
1 600 Kč
limit (19.11.2023 20:00:55)
2284
1 400 Kč
limit (19.11.2023 19:58:57)
10318
1 300 Kč
limit (19.11.2023 19:58:56)
2284
1 200 Kč
limit (19.11.2023 19:57:14)
2284
1 100 Kč
10318
1 000 Kč
3425