Střední Evropa 2. pol. 20. století - Křeslo Motýlek

Obecný kov a látka, Výška: 92 cm.

Pozn.: Poškozeno.

Střední Evropa 2. pol. 20. století
105753. Křeslo Motýlek
Dražba ukončena:19.11.2023 20:12:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč