střední Evropa 20. stol. - Akt dívky

Nejdelší strana: 27 cm

Bronz, výška 27 cm. Neznačeno.

Stav odpovídá přiložené fotodokumentaci.

střední Evropa 20. stol.
153779. Akt dívky
Zbývá:9 dnů, 20 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč