střední Evropa 20. stol. - Objekt

Nejdelší strana: 30 cm

Bronz, výška 30 cm včetně podstavce. Neznačeno.

Stav odpovídá přiložené fotodokumentaci.

střední Evropa 20. stol.
153775. Objekt
Zbývá:9 dnů, 20 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč