střední Evropa 20. stol. - Paládium země české

Ikona, mosaz (?), 20x13 cm. Nesignováno. Rámováno, zaskleno.

Pozn.: Rám míně poškozeno.

střední Evropa 20. stol.
104549. Paládium země české
Dražba ukončena:15.10.2023 20:50:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč