Střední Evropa kolem 1900 - Dáma s raketou

Slitina, výška 14 cm. Značeno George.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Střední Evropa kolem 1900
64600. Dáma s raketou
Dražba ukončena:16.09.2021 23:21:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč