střední Evropa kolem poloviny 20.století

304203. Hroch-těžítko

popis: Obecný kov, výška 11 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 29.03.2020 20:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč limit (24.03.2020 20:16:21) 3699