střední Evropa konec 19. století - Krucifix stojací

Dřevo, výška 42 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

střední Evropa konec 19. století
110219. Krucifix stojací
Dražba ukončena:28.01.2024 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč