střední Evropa konec 19. století - Pieta

Dřevo, řezba, polychromie, výška 24 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

vydraženo top
střední Evropa konec 19. století
113902. Pieta
Dražba ukončena:07.04.2024 20:10:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč