střední Evropa poč. 20. století - Panna Marie Svatohorská

Polychromovaná dřevořezba, zlacení výška 35 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

střední Evropa poč. 20. století
101455. Panna Marie Svatohorská
Dražba ukončena:27.09.2023 22:32:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč