značeno Bechyně - Figurální váza

Keramika, výška 60 cm. Značeno vespod Bechyně.
Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Bechyně
50018. Figurální váza
Dražba ukončena:07.10.2020 23:13:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč