Střední Evropa počátku 20. století - Šicí stolek

Dřevo, 75x55x70 cm (šířka, hloubka, výška).

Pozn.: Poškozeno.

Střední Evropa počátku 20. století
303712. Šicí stolek
Dražba ukončena:15.02.2020 20:18:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč