Střední Evropa počátku 20. století

303712. Šicí stolek

popis: Dřevo, 75x55x70 cm (šířka, hloubka, výška).

Pozn.: Poškozeno.

dražba ukončena: 15.02.2020 20:18:06

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 900 Kč