Střední Evropa přelom 19. a 20. stol. - Sada 6-ti polévkových lžic, stříbro 800/1000 katalogový punc S-30, hrubá hmotnost 306g

Sada 6-ti polévkových lžic, stříbro 800/1000 katalogový punc S-30, hrubá hmotnost 306g

Střední Evropa přelom 19. a 20. stol.
83194. Sada 6-ti polévkových lžic, stříbro 800/1000 katalogový punc S-30, hrubá hmotnost 306g
Dražba ukončena:14.09.2022 22:34:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč