Střední Evropa - Konvolut 7 grafických listů z konce 18. století a z 19. století

Různé grafické techniky, od 42x35 cm do 14x11 cm. Většina signována. 5x pasparta, 2x volný list.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

Střední Evropa
56911. Konvolut 7 grafických listů z konce 18. století a z 19. století
Dražba ukončena:18.03.2021 19:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo