středoevropský malíř 19. století - Romantická krajina s mlýnem

Olej na plátně, 54x73 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

středoevropský malíř 19. století
27463. Romantická krajina s mlýnem
Dražba ukončena:31.01.2019 21:18:25
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:17 000 Kč