středoevropský malíř 1. pol. 19. stol. - Johann Jakob Tübben 1798-1852

Olej na plátně, 64x55 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

středoevropský malíř 1. pol. 19. stol.
47530. Johann Jakob Tübben 1798-1852
Dražba ukončena:30.07.2020 21:22:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč