středoevropský malíř 1. pol. 19. stol.

51980. Malebná vesnička v horské zátoce

popis: Olej na plátně, 55x69 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 29.10.2020 22:14:24

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 6 000 Kč