středoevropský malíř 1. pol. 19. stol. - Malebná vesnička v horské zátoce

Olej na plátně, 55x69 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

středoevropský malíř 1. pol. 19. stol.
51980. Malebná vesnička v horské zátoce
Dražba ukončena:29.10.2020 22:14:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč