středoevropský malíř 1. pol. 19. stol. - Mladík s licousy

Olej na plátně, 66x53 cm Nesignováno. Rámováno.

Stav: Malba poškozena.

středoevropský malíř 1. pol. 19. stol.
53500. Mladík s licousy
Dražba ukončena:16.12.2020 21:41:39
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč