MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na plátně, 80x60 cm, nesignováno, rám.
> zpět na aukční výsledky
středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.
5893. Meditace
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
6 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
6 000 Kč
limit (26.10.2016 19:53:34)
234
5 500 Kč
468
5 000 Kč
limit (26.10.2016 19:53:29)
234
4 900 Kč
468
4 800 Kč
limit (26.10.2016 19:52:54)
234
4 700 Kč
468
2 100 Kč
limit (26.10.2016 19:40:08)
234
2 000 Kč
1167
1 900 Kč
limit (26.10.2016 19:40:06)
234
1 800 Kč
1167
1 700 Kč
limit (26.10.2016 19:40:03)
234
1 600 Kč
1167
1 500 Kč
limit (26.10.2016 19:40:01)
234
1 400 Kč
1167
1 300 Kč
limit (26.10.2016 19:39:58)
234
1 200 Kč
1167
1 100 Kč
234
1 000 Kč
1610