středoevropský malíř 1. pol. 20. stol. - Meditace

Olej na plátně, 80x60 cm, nesignováno, rám.

středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.
5893. Meditace
Dražba ukončena:26.10.2016 19:58:35
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč