středoevropský malíř 1. pol. 20. stol. - Zámecký salón

Olej na plátně, 60x78 cm, signováno vlevo dole nečitelně, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.
4493. Zámecký salón
Dražba ukončena:25.05.2016 18:25:08
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:3 000 Kč