středoevropský malíř 1. pol. 20. stol. - Capri

Olej na plátně, 35x30 cm. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.
21347. Capri
Dražba ukončena:27.06.2018 22:50:33
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 700 Kč