středoevropský malíř 1. pol. 20. stol. - Dívky v kroji

Olej na překližce, 37x45 cm, nesignováno, rám.

středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.
19937. Dívky v kroji
Dražba ukončena:26.04.2018 21:16:37
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 600 Kč