MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na překližce, 37x45 cm, nesignováno, rám.
> zpět na aukční výsledky
středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.
19937. Dívky v kroji
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
800 Kč
vydraženo za:
2 600 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 600 Kč
3314
2 500 Kč
3422
2 400 Kč
3911
2 300 Kč
3422
2 200 Kč
3314
2 100 Kč
3422
2 000 Kč
3314
1 900 Kč
3422
1 800 Kč
3314
1 700 Kč
3422
1 600 Kč
3314
1 500 Kč
3422
1 400 Kč
3314
1 300 Kč
3422
1 200 Kč
3314
1 100 Kč
3422
1 000 Kč
3314
900 Kč
limit (18.04.2018 19:32:31)
3788
900 Kč
3911
800 Kč
limit (01.04.2018 14:40:54)
3788