středoevropský malíř 1. pol. 20. stol. - Muž sedící u chalupy

Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.
48390. Muž sedící u chalupy
Dražba ukončena:26.08.2020 19:29:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč