středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.

48390. Muž sedící u chalupy

popis: Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 14 dnů, 4 hodin

konec dražby: 26.08.2020 19:25:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč