středoevropský malíř 1. třetiny 19. století - Podobizna šlechtice

Olej na plátně, 60x50 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 78 cm

středoevropský malíř 1. třetiny 19. století
103953. Podobizna šlechtice
Dražba ukončena:25.10.2023 20:37:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč