středoevropský malíř 18. stol.

4382. Hudební zátiší

popis: Olej na plátně, 97x130 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny. Nažehleno na druhotné plátno.

dražba ukončena: 31.03.2016 18:57:00

vyvolávací cena: 15 000 Kč

vydraženo za: 70 000 Kč