středoevropský malíř 18. stol. - Pastevec

Olej na plátně, 26x36 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen, malba poškozena.

středoevropský malíř 18. stol.
27476. Pastevec
Dražba ukončena:31.01.2019 21:35:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:20 000 Kč