český malíř 2. pol. 19. stol. - Dívka s králíčky

Olej na plátně, 50x60 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Malba poškozena.

český malíř 2. pol. 19. stol.
4424. Dívka s králíčky
Dražba ukončena:30.03.2016 19:00:50
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:35 000 Kč