středoevropský malíř 19. stol. - Kostelík pod útesy

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 22x15 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

středoevropský malíř 19. stol.
45430. Kostelík pod útesy
Dražba ukončena:28.05.2020 21:17:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 400 Kč