středoevropský malíř 19. stol. - Městská ulička

Olej na plátně, 33x24 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

středoevropský malíř 19. stol.
305061. Městská ulička
Dražba ukončena:04.06.2020 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč