středoevropský malíř 19. stol. - Muž s knihou

Malba na porcelánu, 8x6 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Opatřeno ozdobným stojánkem.

Nejdelší strana: 8 cm

středoevropský malíř 19. stol.
74527. Muž s knihou
Dražba ukončena:31.03.2022 22:20:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč