středoevropský malíř 19. stol. - Projížďka podzimním lesem

Olej na plátně, 53x79 cm. Monogramováno vpravo dole W. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 92 cm

středoevropský malíř 19. stol.
103980. Projížďka podzimním lesem
Dražba ukončena:25.10.2023 21:11:17
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč