středoevropský malíř 19. stol. - Šlechtic, svobodný zednář

Olej na plátně, 82x64 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba odborně vyčištěna.

středoevropský malíř 19. stol.
300202. Šlechtic, svobodný zednář
Dražba ukončena:23.08.2019 20:58:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč