středoevropský malíř 19. stol.

50078. sv. František Xaverský

popis: Olej na plátně, 45x33 cm. Nesignováno. Nerámováno.

pozn.: Malba poškozena. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

zbývá: 8 dnů, 0 hodin

konec dražby: 08.10.2020 20:10:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč