středoevropský malíř 19. stol. - Zámecké zátiší

Olej na plátně, 43x29 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

středoevropský malíř 19. stol.
71537. Zámecké zátiší
Dražba ukončena:26.01.2022 20:53:31
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč