středoevropský malíř 1. pol. 20. stol. - Cesta vesnicí

Olej na kartonu, 50x65 cm, signatura vlevo dole nečitelná, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.
3633. Cesta vesnicí
Dražba ukončena:27.01.2016 21:18:07
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:2 900 Kč