středoevropský malíř 1. pol. 20. stol. - Dobývání pařezu

Olej na překližce, 20x25 cm, nesignováno, rám, zaskleno.

Pozn.: Malba poškozena. Rám poškozen.

středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.
5759. Dobývání pařezu
Dražba ukončena:29.09.2016 22:33:47
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 29.09.2016 22:28:47 1795