středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Hrad v horách

Olej na plátně, 79x95 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Malba poškozena.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
5599. Hrad v horách
Dražba ukončena:29.09.2016 19:52:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:5 500 Kč