Český mistr po roce 1850 - Podobizna dámy

Olej na plátně nalepeném na lepence, 88x70 cm, nesignováno, rám.

Pozn. Přiložena Expertiza Prof. Jaromíra Neumanna z roku 2000. Prof. Neumann řadí toto dílo do okruhu Karla Purkyně, připouští, že by se mohlo jednat přímo o Purkyněho dílo. Cituji: ...."jde o vynikající obraz naznačující, že v 19. stol. lze u nás stále objevovat nové pozoruhodné malířské doklady. Obraz si zasluhuje sběratelskou pozornost."

Český mistr po roce 1850
2895. Podobizna dámy
Dražba ukončena:01.10.2015 20:00:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:42 000 Kč