středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Domek u vody

Olej na plátně. 32x42 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
39903. Domek u vody
Dražba ukončena:29.01.2020 21:34:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 100 Kč