středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Hoch ve světnici

Olej na desce, 41x30 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba v místě poškozena.

Nejdelší strana: 45 cm

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
112331. Hoch ve světnici
Dražba ukončena:03.03.2024 20:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč