středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Muž v sutaně

Olej na plátně, 110x85 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
13712. Muž v sutaně
Dražba ukončena:26.10.2017 18:30:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč