středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.

40787. Odpočinek v zámecké zahradě

popis: Olej na plátně, 71x100 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Plátno špatně vypnuté.

zbývá:

konec dražby: 26.02.2020 19:36:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 300 Kč