středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Odpočinek v zámecké zahradě

Olej na plátně, 71x100 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Plátno špatně vypnuté.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
40787. Odpočinek v zámecké zahradě
Dražba ukončena:26.02.2020 19:38:31
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč