středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Pijani

Olej na kartonu, 21x34 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
25056. Pijani
Dražba ukončena:28.11.2018 21:13:13
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:5 000 Kč