středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.

51988. Potrét dívky

popis: Olej na dřevě, 29x23 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 29.10.2020 22:21:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 300 Kč