středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Povoz v krajině

Olej na plátně, 46x55 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Nažehleno na druhotné plátno. Vzadu přípis Carl Hirsch.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
28886. Povoz v krajině
Dražba ukončena:27.02.2019 20:47:29
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč