středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Romantická krajina

Olej na plátně, 56x68 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Nažehleno na druhotné plátno.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
300958. Romantická krajina
Dražba ukončena:22.09.2019 20:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč