středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Romantická krajina

Olej na plátně fixovaném překližce. 21x33 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
41225. Romantická krajina
Dražba ukončena:27.02.2020 23:04:23
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 300 Kč