středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Romantická krajina II.

Olej na plátně, 52x79 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

Pozn.: Restaurováno.

Nejdelší strana: 112 cm

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
101439. Romantická krajina II.
Dražba ukončena:27.09.2023 22:21:06
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč