středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Studie vozu

Kombinovaná technika, 17x22 cm, nesignováno, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
12476. Studie vozu
Dražba ukončena:20.09.2017 22:41:55
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:7 500 Kč