středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Zátiší s králíky a ovocem

Olej na plátně, 55x68 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 87 cm

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
99129. Zátiší s králíky a ovocem
Dražba ukončena:26.07.2023 21:25:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč